رفتن به محتوای اصلی
x

- به اطلاع کلیه داوطلبان محترم شرکت در آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) می رساند آزمون کتبی به صورت الکترونیک رأس ساعت 9 صبح روز پنج شنبه مورخ 1403/03/10 به مدت 2 ساعت در محل ساختمان تدبیر (به آدرس زیر) برگزار می گردد.

اصفهان- سه راه حکیم نظامی- خیابان شهدای صفه- بالاتر از درب ورودی مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) درب غربی دانشگاه (درب دندانپزشکی)- خیابان تدبیر- ضلع شمالی ساختمان سردار حاج قاسم سلیمانی- مجتمع آموزشی کلاسها و آزمونهای تدبیر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

تذکر مهم: با توجه به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در تاریخ مذکور داوطلبان صرفاً می توانند از درب یاد شده وارد محوطه دانشگاه شوند.

2- کلیه داوطلبان لازم است جهت دریافت کارت ورود به جلسه از ساعت 15 روز سه شنبه1403/03/08 به آدرس trans.mui.ac.ir مراجعه و کارت را دریافت نمایند.

3- لازم است متقاضیان در روز برگزاری آزمون کتبی از آوردن کیف، موبایل و هرگونه لوازم اضافی خودداری نمایند.

4- سؤالات آزمون همراه با پاسخنامه و فرم رسیدگی به اعتراضات بعد از ظهر روز پنج شنبه مورخ 1403/03/10 بر روی سایت معاونت آموزشی دانشگاه (امور تخصصی و فوق تخصصی)

قرار می گیرد. داوطلبان می توانند تا ساعت 8 صبح روز شنبه مورخ1403/03/12 نسبت به تحویل فرم های اعتراضات خود به سؤالات آزمون کتبی به پرسنل مستقر در مرکز مهارتهای بالینی دانشگاه اقدام نمایند. به این منظور لازم است داوطلبان فرم رسیدگی به اعتراضات را از سایت فوق به تعداد مورد نیاز دریافت نموده و به ازای هر یک سؤال، یک فرم رسیدگی به اعتراضات جداگانه تکمیل نمایند.

5- نتایج نهایی آزمون کتبی بعد از ظهر روز شنبه مورخ1403/03/12 از طریق سایت معاونت آموزشی دانشگاه به آدرس فوق اعلام خواهد شد. داوطلبانی که موفق به کسب حد نصاب قبولی در آزمون کتبی شده باشند در آزمون شفاهی شرکت خواهند کرد.

6- آزمون شفاهی تمامی رشته ها در دو گروه و طبق برنامه زمان بندی زیر روز چهارشنبه مورخ 1403/03/16 در محل مرکز مهارتهای بالینی دانشگاه به آدرس: اصفهان- سه راه حکیم نظامی- بلوار شهدای صفه- درب ورودی مرکز آموزشی درمانی الزهراء (س)- محوطه مرکز آموزشی جنب سالن ورزشی شهید موحدی  برگزار می گردد.

گروه اول

ساعت 10-8

گروه دوم

ساعت12-10

سم شناسی بالینی

ناباروری

طب مادر و جنین

جراحی درون بین زنان

انکولوژی زنان

جراحی عمومی درون بین

اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان

اکوکاردیوگرافی

بیماریهای قرنیه و خارج چشمی

ویتره و رتین

جراحی ستون فقرات

نروماسکولار

 


 

 

7- آزمون شفاهی شامل سه قسمت است.

الف- آزمون OSCE               90 نمره

ب- مصاحبه ساختارمند و ترجمه متن انگلیسی برگرفته شده از کتب مرجع             10 نمره

توجه 1: در رشته های فلوشیپ زنان و زایمان سهم هر کدام از قسمت های الف و ب 50 نمره است.

توجه 2: داوطلبان محترم در صورتی که دارای رتبه بورد کشوری در دانشنامه تخصصی و یا مقاله انتشار یافته در مجلات معتبر هستند باید تمام مستندات مربوطه را در روز برگزاری آزمون شفاهی به همراه داشته باشند.