رفتن به محتوای اصلی
x

 

ضمن تبریک به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی 1403-1402

لطفا پس از مطالعه دقیق این دستور العمل نسبت به اجرای مرحله به مرحله ثبت نام اقدام نمائید.

توجه فرمائید سامانه ثبت نام اینترنتی از تاریخ 1402/06/26 لغایت 1402/07/01 فعال می باشد. لازم است دانشجویان گرامی تا تاریخ 1402/06/28 کلیه مدارک خود را بارگذاری نموده تا در صورت نقص و اعلام توسط کارشناسان دانشگاه، فرصت برای تکمیل آن داشته باشند.

تذکر مهم: دقت فرمایید هر گونه نقص یا فقدان مدارک مورد نیاز مطابق با این اطلاعیه و عدم تکمیل آن در محدوده زمانی ذکر شده بالا به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و منجر به لغو ثبت نام دانشجو خواهدشد.

مرحله اول- ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان:

پیش از شروع فرایند ثبت نام لطفا موارد زیر را به طور کامل و با دقت مطالعه نموده و سپس درخصوص ثبت نام اقدام نمایید. جهت ثبت نام اینترنتی اینجا را کلیک کنید.

نکته : برای عملکرد بهتر نرم افزار، از مرورگر گوگل کروم استفاده شود. (برای ثبت اطلاعات، لیست های انتخابی با مرورگرهای دیگر همچون فایرفاکس باز نمی شود)

اسكن مدارك خود را با حجم كمتر از ۵۰۰ كيلو بایت از نوع jpg و gif آماده نماييد.

نام كاربري و کلمه عبور جهت ورود به سامانه ثبت نام، کد ملی می باشد.

پس از ورود به سامانه، سمت راست صفحه گزینه ثبت نام وجهت تغییر اطلاعات گزینه ويرايش را در سمت چپ صفحه انتخاب نماييد.

 تذکر : پس از ورود به سامانه، شماره دانشجویی بالای صفحه قابل رویت می باشد.

پس از ورود اطلاعات، جهت ارسال مدارك اسکن شده خود از پنل ارسال مدارك در سمت راست صفحه استفاده نماييد.( در اين بخش براي ارسال هر مدرك گزینه ارسال فايل را در پايين صفحه کلیک و نام مدرك را از ليست انتخاب و توضيحات را وارد نماييد. در پايان بارگذاري مدارك، گزینه ثبت ارسالي‌ها را انتخاب تا مدارك ذخيره شوند. كليه مدارك مي بايست قبل از انتخاب دکمه ثبت ارسالي بارگذاري شده باشند.)

ثبت نام اینترنتی :

الف: دانشجویان روزانه(غیرشهریه پرداز):

مدارک و فرم های ثبت نامی مشروحه ذیل را ضمن دانلود، تکمیل و امضاءنموده وپس از اسکن، درسامانه ثبت نام اینترنتی بارگذاری نمائید.

- عکس جدید

- فرم درخواست نامنویسی (فرم شماره 1)

 - فرم اطلاعات عمومی(فرم شماره 2)

- فرم تعهد نامه عام(فرم شماره 3)

- نامه درخواست تأییدیه تحصیلی و ریز نمرات مقطع قبل به همراه رسید پستی آن(مطابق توضیحات در بخش تذکرات پایین همین دستورالعمل)

- فرم درخواست تأییدیه تحصیلی و ریز نمرات مقطع قبل به همراه رسید پستی آن(مطابق توضیحات در بخش تذکرات پایین همین دستورالعمل)

- فرم هسته تحقیق و نظردهی دانشگاه به همراه فرم اظهار نامه رعایت ضوابط و راهنمای پوشش حرفه ایی در ۲  نسخه (حتما با خودکار آبی تکمیل و به فرمها، عکس و کپی کارت ملی الصاق شود)

- تمام صفحات شناسنامه

- کارت ملی هوشمند( و یا رسید درخواست کارت ملی)

- دانشنامه و ريز نمرات مقطع قبلی ( در مورد دانشجویان ترم آخر که تا 1402/06/31 فارغ التحصیل می شوند تسویه حساب مقطع قبلی و فرم ترم آخر دانشجوجهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد)

- مدرك نشان دهنده وضعيت نظام وظيفه (کارت پايان خدمت یا معافيت به صورت کارت هوشمند یا گواهی تعویض از مرکز پلیس 10+ ( درصورت داشتن کارت قدیمی) ( در مورد دانشجویانی که در مقطع قبلی از معافیت تحصیلی استفاده نموده اند ارائه فرم لغو معافیت تحصیلی)

دانشجویانی که در مقطع قبل از معافیت تحصیلی استفاده و در این مقطع نیز واجد شرایط استفاده از معافیت تحصیلی می باشند درخواست معافیت تحصیلی خود را از طریق پرتال جامع سازمانی نظام وظیفه به آدرس https://services.epolice.ir  با کد کاربری (کدملی) و کلمه عبور (کد سخا قابل دریافت از مراکز پلیس 10+ سراسر کشور)ارسال نمایند.

نکته مهم: پذیرفته شدگانی که در حال انجام خدمت مقدس سربازی هستند لازم است در پذیرش غیرحضوری وضعیت نظام وظیفه را مشمول انتخاب نمایند تا بتوانند درخواست تایید معافیت تحصیلی را از سیستم دریافت و جهت انجام مراحل معافیت تحصیلی به پلیس 10+ مراجعه نمایند.

جهت دریافت لینک آموزش نحوه درخواست معافیت تحصیلی پذیرفته شدگان مشمول نظام وظیفه مقاطع مختلف تحصیلی از سامانه نظام وظیفه اینجا را کلیک کنید

- گواهی پایان طرح( مخصوص مشمولین طرح)

- حكم استخدام رسمي قطعي (جهت استفاده كنندگان از سهميه مازاد مربيان رسمي)

- مدارک نشان دهنده وضعیت سهمیه، جهت استفاده‌کنندگان از سهمیه استعدادهای درخشان، رزمندگان، ايثارگران، همسر و فرزند شاهد، آزاده، همسر و فرزند آزاده، جانبازان، فرزند و همسر جانباز، فرزند و همسر مفقودالاثر. (کارت رزمندگی یا ایثارگری، نامه ستاد شاهد و ... )

- گواهي عدم بدهي به صندوق رفاه دانشجويان وزارت متبوع( فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي از ارائه مدرک مذکور معاف مي باشند.)

- مدارك و مستندات 2 سال سابقه كار باليني حداکثر تا تاریخ 1402/6/31 با مدرك كارشناسي (سابقه كار قبل از اتمام دوره كارشناسي قابل قبول نمي باشد) براي کلیه پذیرفته شدگان رشته تکنولوژی خون با هر سهمیه ای

 

ب) دانشجویان شهریه پرداز:

مدارک و فرم های ثبت نامی مشروحه ذیل را ضمن دانلود، تکمیل و امضاءنموده وپس از اسکن، درسامانه ثبت نام اینترنتی بارگذاری نمائید.

- عکس جدید

- فرم درخواست نامنویسی پردیس خودگردان (فرم شماره 1

 - فرم اطلاعات عمومی پردیس خودگردان(فرم شماره 2)

- فرم تعهد نامه عام پردیس خودگردان(فرم شماره 3)

-نامه درخواست تأییدیه تحصیلی و ریز نمرات مقطع قبل

- فرم درخواست تأییدیه تحصیلی و ریز نمرات مقطع قبل

فرم هسته تحقیق و نظردهی دانشگاه به همراه فرم اظهار نامه رعایت ضوابط و راهنمای پوشش حرفه ایی در ۲ نسخه (حتما با خودکار آبی تکمیل و به فرمها عکس و کپی کارت ملی الصاق شود)

- تمام صفحات شناسنامه

- کارت ملی هوشمند

- دانشنامه و ريز نمرات مقطع قبلی ( در مورد دانشجویان ترم آخر که تا 1402/06/31 فارغ التحصیل می شوند تسویه حساب مقطع قبلی و فرم ترم آخر جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد

مدرك نشان دهنده وضعيت نظام وظيفه (کارت پايان خدمت یا معافيت به صورت کارت هوشمند یا گواهی تعویض از مرکز پلیس10+ ( درصورت داشتن کارت قدیمی) ( در مورد دانشجویانی که در مقطع قبلی از معافیت تحصیلی استفاده نموده اند ارائه فرم لغو معافیت تحصیلی)

دانشجویانی که در مقطع قبل از معافیت تحصیلی استفاده و در این مقطع نیز واجد شرایط استفاده از معافیت تحصیلی می باشند درخواست معافیت تحصیلی خود را از طریق پرتال جامع سازمانی نظام وظیفه به آدرس https://services.epolice.ir  با کد کاربری (کدملی)و کلمه عبور (کد سخا قابل دریافت از مراکز پلیس 10+ سراسر کشور)ارسال نمایند.

نکته مهم: پذیرفته شدگانی که در حال انجام خدمت مقدس سربازی هستند لازم است در پذیرش غیرحضوری وضعیت نظام وظیفه را مشمول انتخاب نمایند تا بتوانند درخواست تایید معافیت تحصیلی را از سیستم دریافت و جهت انجام مراحل معافیت تحصیلی به پلیس 10+ مراجعه نمایند.

جهت دریافت لینک آموزش نحوه درخواست معافیت تحصیلی پذیرفته شدگان مشمول نظام وظیفه مقاطع مختلف تحصیلی از سامانه نظام وظیفه اینجا را کلیک کنید

- گواهی پایان طرح( مخصوص مشمولین طرح)

- حكم استخدام رسمي قطعي (جهت استفاده كنندگان از سهميه مازاد مربيان رسمي)

- مدارک نشان دهنده وضعیت سهمیه، جهت استفاده‌کنندگان از سهمیه استعدادهای درخشان، رزمندگان، ايثارگران، همسر و فرزند شاهد، آزاده، همسر و فرزند آزاده، جانبازان، فرزند و همسر جانباز، فرزند و همسر مفقودالاثر. (کارت رزمندگی یا ایثارگری، نامه ستاد شاهد و ...)

- گواهي عدم بدهي به صندوق رفاه دانشجويان وزارت متبوع( فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي از ارائه مدرک مذکور معاف مي باشند.)

- مدارك و مستندات 2 سال سابقه كار باليني حداکثر تا تاریخ 1402/6/31 با مدرك كارشناسي (سابقه كار قبل از اتمام دوره كارشناسي قابل قبول نمي باشد) براي کلیه پذیرفته شدگان رشته تکنولوژی خون با هر سهمیه ای

-  فرم و شیوه نامه اخذ تعهد از پذیرفته شدگان پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ( فرم مربوطه را دریافت و پس از ثبت در دفتر خانه اسناد رسمی درثبت نام اینترنتی بارگذاری و اصل آن را به همراه سایر مدارک به صورت فیزیکی  ارائه نمائید).

این فرم جهت کلیه مقاطع از جمله کارشناسی ارشد می باشد. مقدار تعهد برای کلیه رشته های مقطع ارشد 3 سال معادل 6 نیمسال می باشد.

مبلغ شهریه دانشجویان پردیس خودگردان مقطع کارشناسی ارشد زمان ثبت نام و به صورت حضوری و علی الحساب  اخذ و پس از انجام حذف و اضافه توسط دانشجو نهایی خواهد شد.

جدول علی الحساب شهریه پذیرفته شدگان سال تحصیلی1403-1402 دانشجویان شهریه پرداز (جدید الورود وبه شرح ذیل  می باشد)

ردیف

مقطع دانشجویان جدید الورود

مبلغ شهریه عموم دانشجویان

(ارقام به ریال)

مبلغ شهریه ستاد شاهدی علوم پزشکی اصفهان - ارقام به ریال

1

کارشناسی  ارشد

110/000/000

60/000/000

توضیحات :

  • پرداخت شهریه صرفا به صورت حضوری خواهد بود.
  • نرخ شهریه اعلام شده بر اساس جداول هیأت امناء دانشگاه محاسبه شده ومطابق با اساسنامه پردیس خودگردان دانشگاه تنظیم و شامل دو نیمسال شهریه ثابت و یک نیمسال شهریه متغیر برابر با ترم 20 واحدی می باشد.
  • کارکنان و فرزندان دانشگاه ( شهریه پرداز) از تخفیف در شهریه ثابت برخوردار خواهند بود.
  • سهمیه های ستاد شاهد زیر 25 درصد ایثارگری( سهمیه 5 درصد) و خانواده شهدا مشمول تخفیف شهریه نمی باشند.

تبصره- با توجه به اینکه پذیرفته شدگان پردیس خودگردان باثبت نام داوطلبانه خود ظرفیت های پذیرش این دوره را اشغال می نمایند، در صورت اخراج، انصراف و یا انتقال به منظور پایداری این ظرفیت،  شهریه تا انتهای دوره تحصیلی و مبلغ خسارت به دانشگاه از دانشجو اخذ و دو نفر ضامن معتبر ضمن تکمیل فرم اخذ تعهد و ارائه مستندات مربوطه، متعهد به ضمانت پرداخت شهریه دانشجو یا مبلغ خسارت یاد شده می باشند.

 

 

تذکر مهم: 

ماده ۵ - شیوه نامه شهریه- (انصراف از تحصیل):

انصراف از تحصیل برای افرادی تعریف می‌گردد که پس از قبولی در آزمون‌های ورودی و معرفی از طریق مراجع ذی‌صلاح اقدام به ثبت نام در دانشگاه نموده (شهریه ثبت نام را پرداخت نموده) و ثبت نام آنان قطعی شده باشد. واضح است که قبل از قطعیت ثبت نام، افراد به عنوان متقاضی و یا داوطلب تحصیل در پردیس خودگردان دانشگاه تلقی شده و لذا انصراف از تحصیل برای این دسته از افراد که هنوز دانشجوی پردیس نشده‌اند، موضوعیت ندارد.

۵-۱- برای تمامی مقاطع تحصیلی، شهریه آموزشی انصراف از تحصیل، پس از ثبت نام و قبل از شروع به تحصیل و تشکیل اولین کلاس‌های درس، شهریه کامل یک سال تحصیلی (دو نیم سال تحصیلی مطابق نیمرخ تحصیلی) است که دانشجو باید پرداخت نماید.

۵-۲- در صورتی که دانشجو بعد از شروع کلاس‌ها در نیمسال اول یا نیمسال‌های بعدی انصراف از تحصیل دهد، علاوه بر شهریه‌های پرداختی نیمسال‌های گذرانده باید شهریه ثابت نیمسال‌های باقیمانده دوره را نیز به عنوان جریمه پرداخت نماید.

۵-۳- درصورتیکه شهریه سالیانه در زمان انصراف ابلاغ نشده باشد، شهریه با در نظر گرفتن افزایش ۱۰ درصد نسبت به سال قبل و حداکثر تا سقف تعیین شده توسط وزارت متبوع محاسبه می‌گردد.

۵-۴- در صورت انصراف دانشجو از پردیس‌های خودگردان یا ظرفیت مازاد به دلیل شرایط اضطراری در سال اول تحصیلی، لازم است شهریه ثبت نام (شامل شهریه متغیر و ثابت ترم‌های ثبت نام شده) را پرداخت نماید و خسارتی به‌عنوان انصراف دریافت نخواهد شد.

تبصره - تعیین مصادیق شرایط اضطراری و تشخیص آن برای هر یک از دانشجویان متقاضی انصراف، بر عهده کارگروه مصوب شورای آموزش تحصیلات تکمیلی دانشگاه می‌باشد.

۵-۵- در صورت قبولی همزمان دانشجو در پردیس‌های خودگردان یا ظرفیت مازاد و دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجو حداکثر تا یک ماه پس از اعلام نهایی نتایج قبولی در دانشگاه دوم توسط سازمان سنجش، فرصت دارد تصمیم نهایی ادامه تحصیل در رشته، مقطع و دانشگاه پذیرفته شده دیگر را بگیرد و در صورت درخواست کتبی انصراف از این دانشگاه، موظف است ۲۰ درصد شهریه ثبت نام (شامل شهریه متغیر و ثابت ترم‌های ثبت نام شده) را به عنوان خسارت به دانشگاه پرداخت نماید. بدیهی است در صورت انصراف پس از مدت ذکر شده، دانشجو مشمول پرداخت خسارت انصراف علاوه بر شهریه آن ترم خواهد بود

 

مرحله دوم : (دریافت تاییدیه ثبت نام موقت)

پس از اتمام بارگذاری مستندات، مدارک توسط کارشناسان آموزش تحصیلات تکمیلی دانشگاه بررسی و در صورت کامل بودن ثبت نام اینترنتی تایید شده و در این مرحله تاییدیه ثبت نام موقت صادر و توسط دانشجویان قابل دریافت است.

تذکر: لازم است ثبت نام کنندگان محترم طی روزهای ثبت نام به پیام های دریافتی از سامانه مبنی برنقص احتمالی مدارک دقت نمایند و دراسرع وقت نسبت به پاسخ و یا رفع نقایص اقدام نمایند. عدم پاسخ درمحدوده زمانی روزهای ثبت نام به منزله عدم تایید و تکمیل ثبت نام بوده و فرد به عنوان دانشجوی این دانشگاه تلقی نخواهد شد.

 

 

مرحله سوم: ( تحویل مدارک به صورت حضوری )

زمان تحویل فرمهای تکمیل شده ثبت نام و سایر مدارک بارگذاری شده، طبق برنامه ای پس از تایید ثبت نام اینترنتی دراطلاعیه‌های بعدی اعلام خواهد شد.

تذکر: با توجه به اینکه در زمان تحویل حضوری مدارک بایستی اصل همان مدارک بارگذاری شده ارائه شود در نگهداری از فرم های اسکن شده دقت فرمایید.

مرحله چهارم : مشاهده انتخاب واحد

انتخاب واحد نیمسال اول توسط کارشناسان آموزش دانشکده های مربوطه انجام می شود. جهت مشاهده واحدهای انتخاب شده با کد کاربری (شماره دانشجویی) و کلمه عبور(شماره شناسنامه) به سامانه هم آوا مراجعه نمایید:  https://hamava.mui.ac.ir

تذکرات:

جهت کسب اطلاع از برنامه کلاسی و مقررات آموزشی با کارشناسان آموزشی دانشکده‌ تماس حاصل نمائید.(اطلاعات تماس در وبسایت هر دانشکده موجود می باشد.)

  خدمات قابل ارائه معاونت دانشجوئی  و فرهنگی دانشگاه:

دانشجویان متقاضی استفاده از خوابگاه و اطلاع از ارائه خدمات رفاهی و دانشجویی به سایت معاونت دانشجویی دانشگاه به آدرس زیر مراجعه نمایند.  

 https://csa.mui.ac.ir 

 

کلیه پذیرفته شدگان بایستی نامه درخواست تاییدیه تحصیلی و فرم پیوست آن را پرینت و پس از تکمیل، در دبیر خانه معاونت آموزشی دانشگاه مقطع قبلی خود ثبت و یا در صورت عدم دسترسی، پست نمایند و رسید پستی آن را به همراه سایر مدارک درسامانه بارگذاری و اصل آن را درهنگام ثبت نام حضوری ارائه دهند.

پیگیری وصول نامه و اعلام نتیجه از سوی آن دانشگاه تا پایان نیمسال اول تحصیل به عهده دانشجو می باشدو عواقب ناشی از عدم وصول مدارک بر عهده دانشجو است. 

شروع کلاسهای دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته از نیمسال اول سال تحصیلی 1403-1402 ( از 1402/07/01) می باشد.

همزمانی وتداخل ادامه تحصیل وادامه خدمت طرح نیروی انسانی ممنوع میباشد و افرادی که درحال گذراندن طرح نیروی انسانی بوده اند بایستی جهت ادامه تحصیل، نامه توقف و یا ترخیص از طرح ارائه نمایند در غیراینصورت از ادامه تحصیل ایشان جلوگیری خواهد شد.