رفتن به محتوای اصلی
x
 • مراسم تجلیل از دانشجویان برگزیده هفتمین جشنواره ملی ایثار در سطح دانشگاه های منطقه 7 آمایشی برگزار شد

  🔹مراسم تجلیل از دانشجویان برگزیده هفتمین جشنواره ملی ایثار در سطح کلان منطقه ۷ آمایشی کشوری به میزبانی  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان  در روز چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه با حضور معاون دانشجوئی فرهنگی دانشگاه، معاون  دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه و  مسئولین و کارشناسان ستاد های شاهد و ایثارگر دانشگاه های یزد، شهرکرد و اصفهان در تالار پویش دانشگاه، برگزار شد.

 • آزمون غربالگری درون دانشگاهی پانزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور

  آزمون غربالگری درون دانشگاهی پانزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور با حضور حدود صد نفر از دانشجویان در چهار حیطه استدلال بالینی، آموزش پزشکی، مدیریت نظام آموزش و سلامت و همگرایی علوم پایه در روز سه شنبه نهم خرداد ماه 1402 در مرکز آزمون دانشگاه ساختمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار گردید.

  برگزیدگان این آزمون در پایان تیر ماه 1402 در مرحله غربالگری کشوری با دانشجویان سایر دانشگاههای علوم پزشکی کشور به رقابت خواهند پرداخت.

 • آزمون کارشناسی ارشد سال 1402، با حضور 4036 داوطلب در چهارنوبت صبح و عصر روزهای پنج شنبه و جمعه 4 و 5 خردادماه، در محل آزمون های سردار شهید سلیمانی برگزار گردید.

  دکتر سعید بخش مسئول آزمون های متمرکز و منطقه ای و کشوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و نماینده تام الاختیار دانشگاه در آزمون کارشناسی ارشد، در این خصوص گفت:

  مرکز آزمون های سردار شهید سلیمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در چهارم و پنجم خرداد ماه سال جاری میزبان 4036 داوطلب شرکت کننده در کنکور سراسری کارشناسی ارشد در حوزه علوم پزشکی بود.

 • نشست هم اندیشی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه 6 و 7 آمایشی کشور جهت بررسی موضوعات آموزشی، فرهنگی دانشجویان شاهد و ایثارگر به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی قم و با حضور رئیس این دانشگاه و آقای رضا البرزی مدیرکل شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ب

  نشست هم اندیشی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه 6 و 7 آمایشی کشور جهت بررسی موضوعات آموزشی، فرهنگی دانشجویان شاهد و ایثارگر به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی قم و با حضور رئیس این دانشگاه و آقای رضا البرزی مدیرکل شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

   

   این نشست با حضور مدیران شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان، البرز، زنجان، یزد، شهرکرد، قزوین، کاشان، ساوه، خمین و قم و معاونین دانشجویی فرهنگی و مدیران آموزشی این دانشگاه ها جهت بررسی موضوعات آموزشی، فرهنگی و فوق برنامه دانشجویان شاهد و ایثارگر برگزار شد.

 • افتخار آفرینی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در شانزدهمین جشنواره کشوری شهید مطهری 5رتبه کشوری جشنواره شهید مطهری

  شانزدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری و پنجمین جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه آموزشی که همزمان با بیست و چهارمین همایش کشوری آموزش پزشکی با موضوع آموزش پاسخگو، دانشگاه متعالی پیام ادغام ( تاریخ 13 لغایت 15اردیبهشت ماه 1402 در محل سالن همایشهای رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران ) با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون آموزشی وزارت بهداشت، روسای دانشگاههای علوم پزشکی، متخصصین آموزش پزشکی دانشگاهها و بیش از سه هزار شرکت کننده از تمام دانشگاهها برگزار گردید،دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افتخارات زیر را بدست آورد:

 • کسب رتبه اول غرفه مجازی مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی

  غرفه مجازی مطالعات و توسعه آموزش پزشکی در بیست و چهارمین همایش کشوری آموزش پزشکی در بین دانشگاههای علوم پزشکی کشور رتبه اول را کسب نمود. این دستاورد را به جامعه دانشگاهی تبریک عرض می نماییم.

   

 • برپایی غرفه کلان منطقه آمایشی 7 در بیست و چهارمین همایش کشوری آموزش پزشکی

  غرفه کلان منطقه آمایشی 7 با مشارکت دانشگاههای علوم پزشکی اصفهان - یزد- کاشان و شهرکرد در تاریخ 13 لغایت 15 اردیبهشت ماه در بیست و چهارمین همایش کشوری آموزش پزشکی در محل سالن همایش های رازی برگزار گردید.

 • بیست و چهارمین همایش کشوری آموزش پزشکی

  علوم پزشکی ایران برگزار گردید، 6 جایزه تداوم جشنواره شهید مطهری از بین 33 جایزه کشوری به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تعلق گرفت. در این مراسم که با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون آموزشی وزارت بهداشت، روسای دانشگاههای علوم پزشکی، متخصصین آموزش پزشکی دانشگاهها و بیش از سه هزار شرکت کننده از تمام دانشگاهها برگزار شد به فرایندهایی که بیش از 5 سال از اجرای آنها گذشته بود (فرایندهایی که در بازه زمانی 1387 تا 1396رتبه کشوری دریافت کرده بودند) جایزه تداوم اعطا گردید.

 • برگزاری جلسه شورای پزشکی معاونت آموزشی

  جلسه شورای پزشکی معاونت آموزشی ، روز دوشنبه ۱۵ اسفند1401 در تالار حکمت حوزه معاونت آموزشی برگزار شد.

  در این جلسه پرونده دانشجویان متقاضی میهمانی مورد بررسی قرار گرفت و در خصوص امکان ادامه تحصیل دو نفر از دانشجویان ارجاع شده به شورای پزشکی با توجه به وضعیت روحی روانی ایشان بحث و تصمیم گیری شد.

 • تشکیل کمیته مرکزی اساتید مشاور دانشگاه

  جلسه کمیته مرکزی اساتید مشاور دانشگاه روز دوشنبه هشتم اسفند ماه 1401 در تالار حکمت معاونت آموزشی برگزار شد.

  در این جلسه که با حضور مدیر تحصیلات تکمیلی، مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی، معاونین آموزشی و مسئولین اساتید مشاور دانشکده ها ، سرپرست ستاد شاهد و ایثارگر ، سرپرست اداره مشاوره و سلامت روان و سایر اعضا تشکیل شد، مواردی از قبیل اقدامات انجام شده در زمینه حق التدریس اساتید مشاور و راهکارهای تشویقی اساتید مربوطه، نحوه برگزاری کارگاههای توانمندسازی و راهکارهای همگام سازی فعالیت استاد مشاور در دانشکده ها تبیین گردید.