تقدیر از اعضای هیات علمی ارتقاء مرتبه یافته به استادی در نخستین جشنواره آموزشی دانشگاه

در اختتامیه مراسم نخستین جشنواره آموزشی دانشگاه  روز یکشنبه مورخ ۲۶ بهمن ماه مراسم تقدیر از اعضای هیات علمی ارتقا یافته به مرتبه استادی با حضور دکتر طاهره چنگیز ریس دانشگاه، دکتر محمد رضا صبری معاون آموزشی دانشگاه و روسای دانشکده ها و دبیر هیات ممیزه و اعضای هیات علمی ارتقاء یافته به مرتبه استادی برگزار گردید.ادامه مطلب

در ابتدای مراسم رئیس دانشگاه ضمن تبریک به اعضای هیات علمی ارتقاء مرتبه یافته به استادی، وظیفه اساتید را صرفا تدریس ندانست  و این نکته را یادآور شد که اساتید ما باید آغازگر یک تحول و یک رویش جدید باشند. در دانشگاه اساتیدی جاودانه خواهند شد که مانند دکتر مرتضی حکمی چه در جایگاه استادی و چه در جایگاه یک انسان فرهیخته درخارج از دانشگاه  منشأ آثار و خدمات بسیار زیادی به جامعه انسانی باشند.  دکتر طاهره چنگیز با بیان اینکه هر چه مرتبه اعضاء هیات علمی  بالاتر رود مسئولیت آنها بیشتر و در موازات آن انتظارات بالاتر خواهد رفت، گفت: همیشه سعی کنید آثار ماندگاری از خود به جای بگذارید زیرا فرصتها محدود است و جای افسوس دارد که بعد از ۳۰ سال خدمت برآیند آن یک درخت درمیان این باغ بزرگ تعلیم و تربیت نباشد.
دکتر محمد رضا صبری ضمن تبریک و عرض خوش آمدگویی از تلاش‌ها و زحمات اساتید تقدیر نمود و با بیان اینکه اساتید نقش بسزا و مؤثری در  تعلیم و تربیت نیروی متخصص و متعهد دانشگاه بر عهده دارند افزود ارتقاء شما بزرگواران به مرتبه استادی نشانه پایان کار نیست بلکه آغازگر راهی جدید برای اینکه مصمم تر از گذشته با تجربه ی که اندوخته اید بتوانید متخصصان و محققان متعهد، تربیت کنید تا همواره شاهد اعتلای امر آموزش و پژوهش، بهداشت و درمان باشیم و افق‌های نوینی را برای جامعه رقم زنید.
معاون آموزشی دانشگاه در ادامه ابراز امیدواری کرد که با یاری خدا و توان متخصصین کشورمان بتوانیم  بحران بیماری کرونا را پشت سر گذاشته و بر آن فائق آییم. به امید روزهایی که دوباره محوطه دانشگاه پر شود از هیاهوهای دوستی ها و آموختن ها.

در این مراسم از ۴۰ نفر از اعضاء هیات علمی ارتقاء یافته به مرتبه استادی( تا تاریخ ۹۹/۷/۱) با اهدا لوح و تندیس جشنواره تقدیر بعمل آمد.

لیست اعضاء هیات علمی ارتقاء یافته به مرتبه استادی