اطلاعیه ثبت نام پذيرفته شدگان چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیاری

ضمن عرض تبريك به پذيرفته شدگان چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیاری به اطلاع مي رساند ثبت نام در دو مرحله، ابتدا به صورت اینترنتی از تاریخ ۹۹/۷/۲۱ تا ۹۹/۷/۲۲ از طریق همین سایت و ثبت نام حضوری از تاریخ ۹۹/۷/۲۷ تا ۹۹/۷/۳۰ در محل معاونت آموزش تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی  انجام می پذیرد.ادامه مطلب

بدیهی است ثبت نام حضوری پس از انجام ثبت نام اینترنتی و دریافت پیام از طریق این سایت مبنی بر «کامل بودن مدارک بارگذاری شده» امکان پذیر خواهد بود. پذیرفته شدگان محترم برای سهولت انجام مراحل ثبت نام اینترنتی و حضوری خود به صورت زیر اقدام نمایند:

 شروع دوره کلیه پذیرفته شدگان از تاریخ ۹۹/۸/۳ می باشد.

 

۱- فرم های مورد نیاز را از لینک های زیر دریافت نموده و پس از تکمیل، نسبت به اسکن آن ها اقدام نمایند.

 

 

۲-نسبت به اسکن سایر مدارک ثبت نام نیز که در زیر آمده اقدام نمایند:

 •      عکس داوطلب  
 •       شناسنامه خود و همسر (تمام صفحات) 
 •       كارت ملي  
 •       گواهی موفقیت در آزمون سنجش صلاحیت بالینی  پایان دوره پزشکی عمومی (مختص فارغ التحصیلان شهریور ماه سال ۱۳۹۶  و بعد از آن
 •       گواهي پايان خدمات قانوني(طرح نيروي انساني) يا گواهي معافيت از آن
 •       پروانه دائم پزشكي جهت پذيرفته شدگاني كه داراي پروانه دائم هستند    
 •       كارت پايان خدمت يا معافيت    
 •       تصویر آخرین حکم استخدامی برای آن دسته از پذیرفته شدگانی که استخدام رسمی دولت هستند
 •       ارائه گواهي از معاونت آموزشي دانشگاه محل تحصيل جهت پذيرفته شدگان سهميه یک درصد رتبه های اول، دوم و سوم  
 •       ارائه گواهي فراغت از تحصيل از معاونت آموزشي دانشگاه محل تحصيل جهت دانشجويان متأهل
 •       تسويه حساب صندوق رفاه دانشجويان وزارت متبوع جهت فارغ التحصيلان دانشگاههاي دولتي
 •       نامه موافقت با شروع دوره دستياري پذيرفته شدگان كادر ثابت نيروي نظامي و انتظامي از طرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، ستاد مشترك ارتش جمهوري اسلامي ايران يا اداره كل بهداري نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران به مدت طول دوره دستياري  
 •       نامه موافقت سازمان مربوطه با ادامه تحصيل جهت پذيرفته شدگاني كه استخدام رسمي يا پيماني سازمانهاي مختلف هستند
 •       حكم مرخصي بدون حقوق يا حكم ماموريت آموزشي جهت افرادي كه استخدام رسمي يا پيماني ادارات و يا سازمانهاي دولتي هستند (بديهي است تاريخ اجراي حكم باید از تاريخ شروع دوره دستياري و به مدت طول دوره دستياري باشد
 •       مدارك مربوط به سهميه (رزمندگان، استعدادهاي درخشان، ۱ درصد و ....) بر اساس دستورالعمل هاي پذیرش دستیار مندرج در دفترچه راهنماهای مربوطه

 

۳- سپس در مهلت ثبت نام اینترنتی با ورود به سایت معاونت آموزشی دانشگاه به آدرس edu.mui.ac.ir  با وارد کردن کد ملی هم به عنوان نام کاربری هم رمز عبور، مدارک اسکن شده فوق را براساس شرایط پذیرش و سهمیه قبولی بارگذاری نمایند. فرمت فایل های ارسالی باید jpg و همچنین حجم فایل های ارسالی نباید بیشتر از K ۵۰۰ باشد.

 

۴- پذیرفته شدگان لازم است ظرف مدت ۴۸ ساعت پس از انجام ثبت نام اینترنتی به سایت ثبت نام مراجعه کنند و در صورت مشاهده پیام مبنی بر کامل بودن مدارک در مهلت تعیین شده جهت ثبت نام حضوری مراجعه نمایند. در صورت مشاهده پیام مبنی بر نقص در مدارک لازم است هر چه سریعتر نسبت به رفع نواقص و بارگذاری مدارک مربوطه اقدام نموده و منتظر دریافت پیام کامل بودن مدارک باشند.

 

۵- ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان پس از دریافت پیام مبنی بر کامل بودن مدارک از طریق سایت امکان پذیر خواهد بود. تاریخ ثبت نام حضوری از روز ۹۹/۷/۲۷ تا  پایان وقت اداری روز ۹۹/۷/۳۰ می باشد. پذیرفته شدگان لازم است طبق جدول زمان بندی زیر جهت ثبت نام حضوری به حوزه معاونت آموزشی تخصصی و فوق تخصصی واقع در ساختمان اداری دانشکده مراجعه نمایند. مهلت ثبت نام به هیچ عنوان قابل تمدید نیست.

تاریخ

رشته

۹۹/۷/۲۷

آسیب شناسی- ارتوپدی- بیماریهای پوست- کودکان

۹۹/۷/۲۸

بیماریهای عفونی و گرمسیری- بیماریهای قلب و عروق- بیماریهای مغز و اعصاب- بیهوشی- پزشکی اجتماعی- طب فیزیکی و توانبخشی- جراحی عمومی- جراحی مغز و اعصاب

۹۹/۷/۲۹

جراحی کلیه و مجاری ادراری- چشم- رادیوانکولوژی- رادیولوژی- روانپزشکی- گوش و گلو و بینی و جراحی سروگردن

۹۹/۷/۳۰

بیماریهای داخلی – زنان و زایمان

 

در زمان مراجعه جهت ثبت نام حضوری اصل و کپی مدارک زیر باید به کارشناسان معاونت تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی ارائه شود.

 

      ۴  قطعه عکس ۴×۳ پشت نویسی شده
       اصل شناسنامه خود و همسر
       كارت ملي
       گواهي پايان خدمات قانوني(طرح نيروي انساني) يا گواهي معافيت از آن
       پروانه دائم پزشكي جهت پذيرفته شدگاني كه داراي پروانه دائم هستند
        كارت پايان خدمت يا معافيت
       تصویر آخرین حکم استخدامی برای آن دسته از پذیرفته شدگانی که استخدام رسمی دولت هستند
       ارائه گواهي از معاونت آموزشي دانشگاه محل تحصيل جهت پذيرفته شدگان سهميه یک درصد رتبه های اول، دوم و سوم
       ارائه گواهي فراغت از تحصيل از معاونت آموزشي دانشگاه محل تحصيل جهت دانشجويان متأهل
       تسويه حساب صندوق رفاه دانشجويان وزارت متبوع جهت فارغ التحصيلان دانشگاههاي دولتي
       نامه موافقت با شروع دوره دستياري پذيرفته شدگان كادر ثابت نيروي نظامي و انتظامي از طرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، ستاد مشترك ارتش جمهوري اسلامي ايران، يا اداره كل بهداري نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران به مدت طول دوره دستياري
      نامه موافقت سازمان مربوطه با ادامه تحصيل جهت پذيرفته شدگاني كه استخدام رسمي يا پيماني سازمانهاي مختلف هستند
      

حكم مرخصي بدون حقوق يا حكم ماموريت آموزشي جهت افرادي كه استخدام رسمي يا پيماني ادارات و يا سازمانهاي دولتي هستند (بديهي است تاريخ اجراي حكم باید از تاريخ شروع دوره دستياري و به مدت طول دوره دستياري باشد)

      مدارك مربوط به سهميه (رزمندگان، استعدادهاي درخشان، ۱ درصد و ....) براساس دستورالعمل هاي پذیرش دستیار مندرج در دفترچه راهنماهای مربوطه

 سند تعهد محضری تأیید شده: لینک دریافت فرم سند تعهد محضری براساس سهمیه قبولی متعاقباً از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

 

با توجه به مفاد نامه شماره ۳۱۸/۱۳۰/د مورخ ۹۶/۰۴/۱۳ معاونت محترم آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت متبوع کلیه پذیرفته شدگان موظفند پیش از ثبت نام نسبت به سپردن سند تعهد محضری با رعایت موارد زیر اقدام کنند.

الف) فرم تعهد محضری مندرج در این دستورالعمل مربوط به سال ۱۳۹۹ می باشد و از دریافت فرم های سال های قبل خودداری شود.

ب) پذیرفته شدگان محترم توجه داشته باشند در زمان مراجعه به دفاتر اسناد رسمی پس از مطابقت کامل سند تنظیم شده با فرم دریافتی از سایت، نسبت به امضا سند تعهد محضری اقدام نمایند.

ج) ضامنین می بایست دو نفر کارمند رسمی یا یک رسمی و یک پیمانی شاغل دوایر دولتی با سابقه زیر ۲۰ سال خدمت باشند و اگر در شرکت های دولتی شاغل باشند می بایست بیش از ۵۱% مالکیت شرکت متعلق به دولت باشد.

د) کلیه پذیرفته شدگان با سهمیه بومی مناطق محروم موظفند خود را به دفتر حقوقی این دانشگاه واقع در پردیس دانشگاه – ساختمان شماره ۱ معرفی و پس از تحویل دادن مدارک و هماهنگی به همراه نماینده حقوقی دانشگاه در دفترخانه حضور یابند.

ه) سایر پذیرفته شدگان در زمان مراجعه برای ثبت نام حضوری باید ابتدا به دفتر امور حقوقی دانشگاه مراجعه کرده و پس از سپردن سند تعهد محضری در دفاتر اسناد رسمی معتبر و دریافت نامه تأییدیه رسمی آن حوزه همراه با اصل سند جهت ثبت نام اقدام نمایند.

۶-  کلیه پذیرفته شدگان (اعم از سهمیه مناطق محروم و سایر پذیرفته شدگان) که می خواهند در محل سکونت خود نسبت به سپردن تعهد اقدام نمایند، پیش از اقدام در این خصوص موظفند هماهنگی های لازم را با دفتر امور حقوقی این دانشگاه به عمل آورند. در غیر این صورت مسئولیت عواقب این موضوع مستقیما بر عهده شخص پذیرفته شده خواهد بود.

مجدداً تأکید می گردد ثبت نام تمامی پذیرفته شدگان صرفاً پس از ارائه نامه رسمی از دفتر امور حقوقی این دانشگاه مبنی بر تأیید سند مربوط امکان پذیر است.

۷-    بار دیگر تأکید می گردد در صورت عدم ارائه سند تعهد محضری همراه با نامه تأییدیه رسمی مربوطه از ثبت نام پذیرفته شدگان خودداری می شود. بدیهی است عواقب ناشی از عدم ثبت نام در مهلت مقرر که به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی می گردد به عهده شخص دستیار خواهد بود.

۸-لازم است پذیرفته شدگان محترم در زمان مراجعه به دفتر امور حقوقی این دانشگاه برای انجام مراحل سپردن تعهد محضری فتوکپی شناسنامه و کارت ملی خود و فتوکپی شناسنامه و کارت ملی و آخرین حکم کارگزینی ضامنین را به همراه داشته باشند.

۹-    پذیرفته شدگان در صورت وجود هرگونه سؤال یا ابهام در مورد نحوه سپردن تعهد محضری هماهنگی لازم را با کارشناس محترم امور حقوقی دانشگاه سرکار خانم بدری زاده به صورت تلفنی یا حضوری به عمل آورند. (شماره تلفن ۳۷۹۲۹۵۱۲-۰۳۱)
۱۰-    با توجه به وجود مشکلات احتمالی در سپردن سند تعهد محضری توصیه می شود پذیرفته شدگان محترم بلافاصله پس از دریافت پیام تأیید ثبت نام اینترنتی نسبت به آغاز فرآیند سپردن تعهد محضری به شرح فوق اقدام نمایند.

 

جهت ثبت نام اینترنتی اینجا را کلیک فرمایید