«قابل توجه پذيرفته شدگان چهل و پنجمین دوره آزمون پذيرش دستياري»

ضمن عرض تبريك به پذيرفته شدگان چهل و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیاری به اطلاع مي رساند ثبت نام در دو مرحله، ابتدا به صورت اینترنتی از تاریخ ۱۳۹۷/۶/۱۱ تا ۱۳۹۷/۶/۱۴ از طریق همین سایت وثبت نام حضوری از تاریخ ۱۳۹۷/۶/۱۷ تا۱۳۹۷/۶/۲۱ در محل معاونت آموزش تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی  انجام می پذیرد  بدیهی است ثبت نام حضوری پس از انجام ثبت نام اینترنتی و دریافت پیام مبنی بر کامل بودن مدارک بارگذاری شده از طریق این سایت امکان پذیر خواهد بود.ادامه مطلب

پذیرفته شدگان محترم برای سهولت انجام مراحل ثبت نام اینترنتی و حضوری خود به صورت زیر اقدام نمایند:

 

۱- فرم های مورد نیاز را از لینک های زیر دریافت نموده و پس از تکمیل، نسبت به اسکن آن ها اقدام نمایند.
فرم اطلاعات عمومی
فرم تعهد
فرم مشخصات
فرم مقررات مرخصی استعلاجی

۲ـ نسبت به اسکن سایر مدارک ثبت نام نیز که در زیر آمده اقدام نمایند:

     عکس داوطلب  
      شناسنامه خود و همسر (تمام صفحات)   
      كارت ملي  
      گواهی موفقیت در آزمون سنجش صلاحیت بالینی  پایان دوره پزشکی عمومی (مختص فارغ التحصیلان اسفند ماه سال ۱۳۹۴ و بعد از آن )
      گواهي پايان خدمات قانوني(طرح نيروي انساني) يا گواهي معافيت از آن
      پروانه دائم پزشكي جهت پذيرفته شدگاني كه داراي پروانه دائم هستند    
      كارت پايان خدمت يا معافيت    
      تصویر آخرین حکم استخدامی برای آن دسته از پذیرفته شدگانی که استخدام رسمی دولت هستند
      ارائه گواهي از معاونت آموزشي دانشگاه محل تحصيل جهت پذيرفته شدگان سهميه یک درصد رتبه های اول، دوم و سوم  
      ارائه گواهي فراغت از تحصيل از معاونت آموزشي دانشگاه محل تحصيل جهت دانشجويان متأهل
      تسويه حساب صندوق رفاه دانشجويان وزارت متبوع جهت فارغ التحصيلان دانشگاههاي دولتي
      نامه موافقت با شروع دوره دستياري پذيرفته شدگان كادر ثابت نيروي نظامي و انتظامي از طرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، ستاد مشترك ارتش جمهوري اسلامي ايران يا اداره كل بهداري نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران به مدت طول دوره دستياري  
      نامه موافقت سازمان مربوطه با ادامه تحصيل جهت پذيرفته شدگاني كه استخدام رسمي يا پيماني سازمانهاي مختلف هستند
      حكم مرخصي بدون حقوق يا حكم ماموريت آموزشي جهت افرادي كه استخدام رسمي يا پيماني ادارات و يا سازمانهاي دولتي هستند (بديهي است تاريخ اجراي حكم باید از تاريخ شروع دوره دستياري و به مدت طول دوره دستياري باشد
      مدارك مربوط به سهميه (رزمندگان، استعدادهاي درخشان، ۱ درصد و ....) بر اساس دستورالعمل هاي پذیرش دستیار مندرج در دفترچه راهنماهای مربوطه

 

۳- سپس در مهلت ثبت نام اینترنتی با ورود به سایت دانشگاه به آدرس er.mui.ac.ir با وارد کردن کد ملی به عنوان کد کاربری و شماره شناسنامه به عنوان رمز عبور، مدارک اسکن شده فوق را براساس شرایط پذیرش و سهمیه قبولی بارگذاری نمایند. فرمت فایل های ارسالی باید jpg و همچنین حجم فایل های ارسالی نباید بیشتر از ۵۰۰K باشد.

 

۴- پذیرفته شدگان لازم است ۴۸ ساعت پس از انجام ثبت نام اینترنتی به سایت ثبت نام مراجعه کنند و در صورت مشاهده پیام مبنی بر کامل بودن مدارک در مهلت تعیین شده جهت ثبت نام حضوری مراجعه نمایند. در صورت مشاهده پیام مبنی بر نقص در مدارک لازم است هر چه سریعتر نسبت به رفع نواقص و بارگذاری مدارک مربوطه اقدام نموده و منتظر دریافت پیام کامل بودن مدارک باشند.

 

۵- ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان پس از دریافت پیام مبنی بر کامل بودن مدارک از طریق سایت امکان پذیر خواهد بود. تاریخ ثبت نام حضوری  از روز ۱۳۹۷/۶/۱۷ تا  پایان وقت اداری روز۱۳۹۷/۶/۲۱ می باشد. مهلت ثبت نام به هیچ عنوان قابل تمدید نیست. در زمان مراجعه جهت ثبت نام حضوری اصل و کپی مدارک زیر باید به کارشناسان معاونت تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی ارائه شود.

        هشت قطعه عکس ۴×۳ پشت نویسی شده
       اصل شناسنامه خود و همسر
       كارت ملي
       گواهي پايان خدمات قانوني(طرح نيروي انساني) يا گواهي معافيت از آن
       پروانه دائم پزشكي جهت پذيرفته شدگاني كه داراي پروانه دائم هستند
        كارت پايان خدمت يا معافيت
       تصویر آخرین حکم استخدامی برای آن دسته از پذیرفته شدگانی که استخدام رسمی دولت هستند
       ارائه گواهي از معاونت آموزشي دانشگاه محل تحصيل جهت پذيرفته شدگان سهميه یک درصد رتبه های اول، دوم و سوم
       ارائه گواهي فراغت از تحصيل از معاونت آموزشي دانشگاه محل تحصيل جهت دانشجويان متأهل
       تسويه حساب صندوق رفاه دانشجويان وزارت متبوع جهت فارغ التحصيلان دانشگاههاي دولتي
       نامه موافقت با شروع دوره دستياري پذيرفته شدگان كادر ثابت نيروي نظامي و انتظامي از طرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، ستاد مشترك ارتش جمهوري اسلامي ايران، يا اداره كل بهداري نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران به مدت طول دوره دستياري
       نامه موافقت سازمان مربوطه با ادامه تحصيل جهت پذيرفته شدگاني كه استخدام رسمي يا پيماني سازمانهاي مختلف هستند
       حكم مرخصي بدون حقوق يا حكم ماموريت آموزشي جهت افرادي كه استخدام رسمي يا پيماني ادارات و يا سازمانهاي دولتي هستند (بديهي است تاريخ اجراي حكم باید از تاريخ شروع دوره دستياري و به مدت طول دوره دستياري باشد)
      مدارك مربوط به سهميه (رزمندگان، استعدادهاي درخشان، ۱ درصد و ....) براساس دستورالعمل هاي پذیرش دستیار مندرج در دفترچه راهنماهای مربوطه
      در زمان مراجعه حضوری، تکمیل فرم های مربوط به گزینش و ارائه تأییدیه از کارشناسان هسته تحقیق و نظردهی دانشگاه، برای ثبت نام الزامی است.

در صورت لزوم در زمان مراجعه راهنمایی های لازم در این خصوص ارائه می گردد.

 

سند تعهد محضری تأیید شده فرم تعهد محضری را براساس سهمیه قبولی از لینک زیر دریافت نمایید.

                                                                                                                                                                

* فرم اخذ تعهد محضری

با توجه به مفاد نامه شماره ۳۱۸/۱۳۰/د مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ معاونت محترم آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت متبوع کلیه پذیرفته شدگان موظفند پیش از ثبت نام نسبت به سپردن سند تعهد محضری با رعایت موارد زیر اقدام کنند.

    فرم تعهد محضری مندرج در این دستورالعمل مربوط به سال ۱۳۹۷ می باشد و از دریافت فرم های سال های قبل خودداری شود.
    پذیرفته شدگان محترم توجه داشته باشند در زمان مراجعه به دفاتر اسناد رسمی، پس از مطابقت کامل سند تنظیم شده با فرم دریافتی از سایت نسبت به امضا سند تعهد محضری اقدام نمایند.
    ضامنین پذیرفته شدگان می بایست کارمند رسمی شاغل دولتی با سابقه زیر ۲۰ سال خدمت باشند و اگر در شرکت های دولتی شاغل می باشند می بایست بیش از ۵۱ % مالکیت شرکت متعلق به دولت باشد.
    مطابق مفاد نامه شماره ۱۱۸۳/۵۰۱/د مورخ ۱۳۹۷/۶/۵ مشاور معاون آموزشی در امور سنجش آموزش پزشکی و نامه شماره ۲۴۵۶/۵۰۵/د مورخ ۱۳۹۷/۶/۶ مشاور محترم معاون آموزشی وزارت متبوع کلیه پذیرفته شدگان با سهمیه بومی مناطق محروم موظفند صرفاً با مراجعه به دانشگاه محل تعهد نسبت به سپردن تعهد خدمت به دانشگاه محل تعهد خدمت اقدام نمایند. ثبت نام این دسته از پذیرفته شدگان صرفاً پس از ارائه گواهی مذکور به دفتر امور حقوقی این دانشگاه و دریافت تأییدیه امکان پذیر است.
    سایر پذیرفته شدگان در زمان مراجعه برای ثبت نام حضوری باید ابتدا به دفتر امور حقوقی دانشگاه واقع در پردیس دانشگاه – ساختمان شماره ۱ مراجعه کرده و پس از سپردن سند تعهد محضری در دفاتر اسناد رسمی معتبر و دریافت نامه تأییدیه رسمی آن حوزه همراه با اصل سند جهت ثبت نام اقدام نمایند.
    پذیرفته شدگان مناطق محروم که ملزم به سپردن تعهد خدمت در دانشگاه محل تعهد می باشند و سایر پذیرفته شدگان که می خواهند در محل سکونت خود نسبت به سپردن تعهد اقدام نمایند، موظفند در خصوص فرم های دریافتی و سند تنظیم شده نهایی موارد فوق را دقیقاً رعایت نمایند.
    مجدداً تأکید می گردد ثبت نام این پذیرفته شدگان صرفاً پس از ارائه نامه رسمی از دفتر امور حقوقی این دانشگاه مبنی بر تأیید سند مربوط امکان پذیر است.
    بار دیگر تأکید می گردد در صورت عدم ارائه سند تعهد محضری همراه با نامه تأییدیه رسمی مربوطه از ثبت نام پذیرفته شدگان خودداری می شود. بدیهی است عواقب ناشی از عدم ثبت نام در مهلت مقرر که به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی می گردد به عهده شخص دستیار خواهد بود.
    پذیرفته شدگان در صورت وجود هرگونه سؤال یا ابهام در مورد نحوه سپردن تعهد محضری می توانند هماهنگی لازم را با کارشناس محترم امور حقوقی دانشگاه سرکار خانم بدری زاده به صورت تلفنی یا حضوری به عمل آورند. (شماره تلفن ۳۷۹۲۹۵۱۲-۰۳۱)
    با توجه به وجود مشکلات احتمالی در سپردن سند تعهد محضری توصیه می شود پذیرفته شدگان محترم بلافاصله پس از دریافت پیام تأیید ثبت نام اینترنتی نسبت به آغاز فرآیند سپردن تعهد محضری به شرح فوق اقدام نمایند.
    پذیرفته شدگان (با سهمیه مناطق محروم) در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان سپردن تعهد به دانشگاه محل تعهد می توانند با مراجعه حضوری نسبت به اخذ معرفی نامه از این دانشگاه جهت ارائه به دانشگاه محل خدمت اقدام نمایند.

جهت انجام ثبت نام اینجا را کلیک کنید