ثبت نام اینترنتی

پیش از شروع به ثبت نام لطفا دستورالعمل ثبت نام  و اطلاعیه مندرج مربوط به مقطع خود  در خصوص تهیه مدارک و فرم های لازم را مطالعه فرمایید.

اسكن مدارك خود را با حجم كمتر از ۵۰۰ كيلو بايت از نوع jpg و gif آماده نماييد.

نام كاربري و کلمه عبور  شماره ملی  مي باشد .  

پس از ورود به سامانه سمت راست صفحه دگمه ثبت نام را انتخاب نماييد. براي ثبت اطلاعات دگمه ويرايش را در سمت چپ صفحه كليك نماييد و اطلاعات قابل ويرايش را پر نموده و دگمه ذخيره را انتخاب و سپس مرحله بعد را كليك نماييدپس از ورود به سایت شماره دانشجویی در بالای صفحه را یادداشت نمایید.

پس از ورود اطلاعت ثبت نامي جهت ارسال مدارك خود پانل مدارك در سمت راست صفحه را كليك نماييد.در اين بخش براي ارسال هر مدرك دگمه ارسال فايل را در پايين صفحه انتخاب و نام مدرك را از ليست انتخاب نماييد و توضيحات را وارد نماييد . سپس براي بارگذاري هر مدرك ارسال فايل را مجددا انتخاب نماييد. در پايان بارگذاري مدارك ثبت ارسالي ها را انتخاب نموده تا مدارك شما ذخيره شوند . لازم به ذكر است كليه مدارك ستاره دار( اجباري ) مي بايست قبل از انتخاب دگمه ثبت ارسالي بارگذاري شده باشند.

تذکر مهم : توجه داشته باشید کلیه مدارک بارگذاری شده شما توسط مسئولین آموزش بررسی خواهد شدو شما درصورتی مجاز به چاپ فرم تاییدیه موقت ثبت نام میباشید که مدارک شما تایید شده باشد. لذا هفته آینده به همین سایت مراجعه نموده و  تاییدیه موقت خود را چاپ و زمان تحویل مدارک فیزیکی همراه خود داشته باشید.
درحال بررسی بودن وضعیت شما پس از ثبت نام مانع از شرکت در کلاس ها  نمی باشد . و حضور شما در کلاس ها در روز ۲۴بهمن ماه  الزامی می باشد

جهت ثبت نام اینترنتی اینجا را کلیک نمایید.

توجه داشته باشید پس از ثبت نام اینترنتی جهت پر نمودن شناسنامه سلامت به ادامه اطلاعیه ثبت نام مراجعه فرمایید.

تکمیل شناسنامه سلامت اجباری می باشد )