مدارک لازم جهت صدور مجوز مدرک تحصیلی دانش آموختگان مقاطع تخصصی بالینی پزشکی

اداره کل آموزش دانشگاه علوم پزشكي اصفهان -اداره امور دانش آموختگان

مدارک لازم جهت صدور مجوز مدرک تحصیلی دانش آموختگان مقاطع تخصصی بالینی پزشکی

مدارک لازم

  • ۱- تصویر کارت ملی

۲- تصویر دانشنامه و مجوز صدور مدرک تحصیلی مقطع قبلی

۳- تصویر تسویه حساب صندوقهای رفاه دانشجویان در مقطع تخصصی( دانش آموختگان سال ۷۱ به بعد)

۴- تصویر دو طرف کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت کفالت و ...(جهت آقایان)

۵-ارائه پایان نامه یا انجام یک پروژه تحقیقاتی (جهت پذیرفته شدگان ۱۵/۴/۵۹ به بعد)

۶-گواهی اتمام تعهدات تخصصی ضریب kصادره از طرف مرکز نظارت و اعتبار بخشی امور درمان معاونت سلامت وزارت متبوع(درخصوص اعضاء درمانی)

۷-گواهی اتمام تعهدات تخصصی ضریب k، صادره از طرف مرکز امور هیأت علمی معاونت آموزشی وزارت متبوع(درخصوص اعضاء هیأت علمی)

۸-دانش آموختگانی که از کارمندان رسمی سایر سازمانها و ادارات دولتی( تامين اجتماعي ،استانداري و...) می باشند و تعهدی نسبت به وزارت بهداشت ندارند، می بایست گواهی اتمام تعهدات تحصیلی خود را بهمراه گواهی کار از بالاترین مقام سازمان مربوطه و درج جمله "نامبرده كليه تعهدات خود را انجام داده و تحویل دانشنامه به فرد متقاضی بلامانع است "را ارائه نمایند.

۹- دانش آموختگانی که در استخدام نیروهای مسلح می باشند نامه از محل استخدام خود را ارائه نمایند.(ضمنا"الزامي است در گواهی کار قید گردد"نامبرده كليه تعهدات خود را انجام داده و تحویل اصل دانشنامه به فرد متقاضی بلامانع است")

۱۰- دانش آموختگانی که در زمان تحصیل شهریه پرداخت نموده اند و تعهد به وزارت متبوع یا هیچ سازمان وزاتخانه دیگری ندارند می توانند پس از فراغت از تحصیل با ارائه مدارک ذکر شده(در ۴ بند اول) مدارک تحصیلی خود را دریافت نمایند.

۱۱- جهت تمبر دانشنامه مبلغ ۱۰۰۰۰ ریال معادل هزار تومانبه شماره حساب ۲۱۷۰۱۰۱۳۷۱۰۰۴بانك ملي ايران به نام اداره كل امور مالياتي استان تهران واريز گردد.

۱۲- يك قطعه عكس ۴*۳ جديد( اسکن شده با فرمت jpgواندازه ۴*۳ وکیفیت (رزولیشن) حداکثر ۲۰۰ و حداکثر حجم ۸۰ کیلو بایت)

توجه :

با توجه به راه اندازی سامانه صدور غیرحضوری مدارک و مستندات دانش آموختگان این دانشگاه از تارخ ۹۵/۰۳/۰۱  دانش آموختگان محترم این دانشگاه می توانند با مراجعه به آدرس edu.mui.ac.ir/2222  و ثبت درخواست خود پس از تایید دانش آموختگی، مدارک لازم را بارگذاری نمایند و نهایتا" از طریق پست مدارک درخواستی را دریافت نمایند . شایان ذکر است رسیدگی حضوری به اینگونه درخواستها از تاریخ ۹۵/۰۶/۰۱ به بعد میسر نمی باشد .

  • شايان ذكر است دانشنامه تحصيلي فقط يكبار به دانش آموخته تحويل مي گرددو صدور مجدد آن مستلزم طي مراحل قانوني مي باشد.
  • در صورتی که نام و نام خانوادگی تغییر پیدا کرده بایستی تصویر شناسنامه به تأیید یکی از دفاتر رسمي رسیده و قبل از حضور در اين اداره با كارشناس مربوطه جهت صدور دانشنامه جديد تماس و هماهنگ نمايد.
  • ضمنأ جهت تمبر دانشنامه مبلغ ۱۰۰۰ تومان به شماره حساب ۲۱۷۰۱۰۱۳۷۱۰۰۴ بانک ملی ایران(صاحب حساب اداره کل امور مالیاتی استان تهران) واریز گردد.