مدارک لازم جهت صدور مجوز مدرک تحصیلی دانش آموختگان مقاطع تحصیلی دکترای عمومی

 

 

مدارک لازم جهت صدور مجوز مدرک تحصیلی دانش آموختگان

مقاطع تحصیلی دکترای عمومی رشته های پزشکی ،دندانپزشکی، داروسازی

 

۱-تصویر کارت ملی

۲- تصویر از گواهی پایان طرح نیروی انسانی و یا معافیت از طرح(مربوط به رشته هاي طرح دار)

۳- تصویر فرم تسویه حساب از صندوقهای رفاه دانشجویان

۴- تصویرگواهی انجام کار از محل کار متقاضی و يا حكم كارگزيني داراي سنوات خدمتي (گواهی کار خصوصی باید به تائید مراکز ذیربط رسیده باشد و نیمه وقت یا تمام وقت بودن آن قید گردد)

-گواهي كار بايد دقيق و به تاريخ روز....ماه....سال...باشد.

- افراديكه فعاليت آزاد و غير دولتي (مطب خصوصي) دارند،گواهي كارتائيد شده را از معاونت درمان يا شبكه بهداشتي درماني كه تحت نظر آن فعاليت مي نمايند ،اخذ نموده و به اداره دانش آموختگان ارائه نمايند .

- در صورتي كه فرد دانش آموخته در مدت اشتغال به كار به هر دليلي تحت پوشش بيمه قرار نگرفته باشد ،جهت دريافت مجوز تحويل مدرك خود لازمست تصوير اطلاعيه ثبت شركت يا موسسه خصوصي و يا اساسنامه شركت رابه عنوان گواهي كار ارائه نمايد.

۵-سهمیه های قبولی منطقه یک،شاهد،رزمندگان و نهادهاو ... یک برابر زمان تحصیل و سهمیه های قبولی منطقه ۲، ۳، دو برابر زمان تحصیل تعهد خدمت در ایران دارند.

۶-شاغلین رسمی در سپاه پاسداران ، ارتش و نیروی انتظامی لازم است نامه بلامانع بودن تحويل دانشنامه صادره از بالاترين مقام ستاد مشترك نيروي مربوطه را ارائه نمايند.

۷- تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت (جهت برادران)

۸- در صورت داشتن تعهد خاص(ارتش، استانداری، سپاه، نیروی انتظامی و ...) یا عام به سازمانهای ذیربط، ارائه گواهی پایان تعهدات مربوطه به آن سازمان و یا گواهی لغو تعهد الزامی است و حتمأ در گواهی کارشان قید گردد"تحویل اصل دانشنامه تحصيلي به فرد متقاضی بلامانع است".

۹-ارائه مجوز یا دانشنامه مقاطع قبلی الزامی است.

۱۰- يك قطعه عكس ۴*۳ جديد( اسکن شده با فرمت jpgواندازه ۴*۳ وکیفیت (رزولیشن) حداکثر ۲۰۰ و حداکثر حجم ۸۰ کیلو بایت)

۱۱-قابل توجه متخصصین محترم رشته های بالینی :

با توجه  به اینکه طول مدت دوره دستیاری در مقطع تخصص به عنوان گواهی کار در مقطع دکتری عمومی محاسبه می شود، به همراه داشتن ابلاغهای سالیانه دستیاری و یا نامه از محل تحصیل در مقطع فوق الذکر جهت محاسبه تعهدات در مقطع عمومی الزامی است.

توجه :

با توجه به راه اندازی سامانه صدور غیرحضوری مدارک و مستندات دانش آموختگان این دانشگاه از تارخ ۹۵/۰۳/۰۱  دانش آموختگان محترم این دانشگاه می توانند با مراجعه به آدرس edu.mui.ac.ir/2222  و ثبت درخواست خود پس از تایید دانش آموختگی، مدارک لازم را بارگذاری نمایند و نهایتا" از طریق پست مدارک درخواستی را دریافت نمایند . شایان ذکر است رسیدگی حضوری به اینگونه درخواستها از تاریخ ۹۵/۰۶/۰۱ به بعد میسر نمی باشد .

  • .
  • شايان ذكر است دانشنامه و ريز نمرات ممهور شده فقط يكبار به دانش آموخته تحويل مي گرددو صدور مجدد آن مستلزم طي مراحل قانوني مي باشد.
  • در صورتی که نام و نام خانوادگی تغییر پیدا کرده بایستی تصویر شناسنامه به تأیید یکی از دفاتر رسمي رسیده باشد .
  • ضمنأ جهت تمبر دانشنامه مبلغ ۱۰۰۰ تومان به شماره حساب ۲۱۷۰۱۰۱۳۷۱۰۰۴ بانک ملی ایران(صاحب حساب اداره کل امور مالیاتی استان تهران) واریز گردد.