قابل توجه دانشجویان پذیرفته شده مقطع دكتري تخصصي (Ph.D) و دکتری پژوهشی رشته‌هاي علوم پايه پزشكي، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال تحصيلي ۹۸-۹۷

باسلام و عرض تبريک به مناسبت موفقيت و ورود شما به سنگر مقدس دانشگاه ، به اطلاع مي رساند؛ ثبت نام شما عزیزان در این دانشگاه به دو صورت اینترنتی و حضوری به شرح زیر انجام می گردد ادامه مطلب

پذيرفته شدگان  محترم، براي ثبت نام، می بایست مراحل ذيل را به ترتيب انجام دهند :

مرحله اول :( ثبت نام اینترنتی): ثبت نام اوليه را به صورت اينترنتي با مراجعه به آدرس:  edu.mui.ac.ir  از طريق پرینت ، تکميل دقيق فرم هاي ثبت نامي مربوط به خود و سپس اسکن فرمهای تکمیل شده و مدارک درخواستی ثبت نام و بارگذاری آن از تاريخ  ۹۷/۶/۲۷ لغايت ۹۷/۷/۴ انجام دهند.

 • دانشجویان شهریه پرداز می بایست فرم های مخصوص دانشجویان  پردیس خودگردان را تکمیل و اسکن و بارگذاری نمایند . 

 

 مرحله دوم :( ثبت نام حضوری): جهت ثبت نام حضوری لازم است کلیه دانشجویان مقطع دكتري تخصصي (Ph.D)  طبق جدول اعلام شده انتهایی اطلاعیه به صورت حضوری و با در دست داشتن مدارک ذیل جهت ثبت نام به معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به نشانی: اصفهان -خیابان هزار جریب دانشگاه علوم پزشکی اصفهان-جنب ساختمان معاونت آموزشی- تالار نفیس مراجعه نمایند.

 

مبلغ شهریه دانشجویان  پردیس خودگردان که به صورت اینترنتی زمان ثبت نام اخذ می گردد علی الحساب  می باشد و پس از انجام حذف و اضافه توسط دانشجو نهایی خواهد گردید به شرح ذیل می باشد :

* شهریه پذیرفته شدگان پردیس  خودگردان مقطع دكتري تخصصي (Ph.D)  مبلغ صد و چهل میلیون( ۱۴۰/۰۰۰/۰۰۰)  ریال  می باشد.

* شهریه پذیرفته شدگان پردیس خودگردان مقطع دكتري تخصصي (Ph.D) با سهمیه های شاهد مبلغ صد میلیون  

( ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰) ریال می باشد.

- سهمیه های زیر  ۲۵ درصد جانبازی (سهمیه ۵ درصد)مشمول تخفیف شهریه شاهد نمی باشند.

*  کارکنان رسمی یا پیمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شده در همین دانشگاه با ارائه حکم کارگزینی و ارائه موافقتنامه مبنی با ادامه تحصیل ایشان از سوی بالاترین مقام محل خدمت و تایید اداره تحصیلات تکمیلی از ۳۰ درصد شهریه متغیر برخوردار خواهند شد.

تذکرات مهم:  

 • کلیه پذیرفته شدگان بایستی فرم درخواست تاییدیه تحصیلی (قرار داده شده در قسمت فرمها) را پرینت و پس از تکمیل نمودن به همراه نامه امضاء شده توسط مدیر محترم تحصیلات تکمیلی(قرار داده شده در قسمت فرمها) به دانشگاه مقطع قبلی خود پست نمایند و رسید پستی آن را در هنگام ثبت نام حضوری ارائه نمایند. لازم به ذکر است پیگیری وصول نامه و اعلام نتیجه از سوی آن دانشگاه به عهده دانشجو  می باشد.
 • ضمنا تحصیل دانشجویان مقطع دكتري تخصصي (Ph.D) بصورت تمام وقت می باشد. و ارائه موافقتنامه بدون قید و شرط از بالاترین مقام مسئول اداری الزامی است
 • مهم: شرکت کلیه پذیرفته شدگان در کارگاه توجیهی و روش تدریس روزهای ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ مهرماه در سالن نفیس پشت دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی اجباری میباشد و عدم شرکت در کارگاه مذکور عواقب تحصیلی به دنبال دارد.
 • شروع کلاسها از ۹۷/۷/۷ میباشد.
 • برای انجام کلیه امور مربوط به خوابگاه، دریافت وام، تعهد محضری خوابگاه، کارت تغذیه، پرنمودن فرم پرونده سلامت از طریق سایت معاونت دانشجویی دانشگاه به آدرس http://csa.mui.ac.ir    اقدام می گردد.
 • دانشجویان با سهمیه شاهد و ایثارگر فرمهای مربوطه را از طریق لینک ذیل دریافت و تکمیل نمایند.

http://edu.mui.ac.ir/۱۴۷۰    

 • دانشجویان با سهمیه استعداد درخشان فرمهای مربوطه را از طریق سایت ذیل دریافت و تکمیل نمایند. http://talented.mui.ac.ir
   
  تلفن امور خوابگاه: ۰۳۱۳۷۹۲۳۰۴۳ و ۰۳۱۳۷۹۲۳۰۴۴
  آدرس: اصفهان- خیابان هزار جریب دانشگاه علوم پزشکی اصفهان  ساختمان شماره  چهار طبقه همکف معاونت دانشجویی فرهنگی  اداره امور خوابگاهها
 •  
 • بر اساس آیین نامه جلوگیری از تقلب و تخلف در آزمون های ورودی دوره های تحصیلات تکمیلی رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی در صورت اثبات عدم صحت مدارک ارسالی توسط داوطلب و هر گونه تقلب در کلیه مراحل آزمون، در هر زمان از تحصیل، از ادامه تحصیل داوطلب ممانعت به عمل آمده و طیق مقررات عمل خواهد شد.

 

مرحله اول :( ثبت نام اینترنتی):

تذکر مهم: دانشجویان شهریه پرداز می بایست فرم های مخصوص دانشجویان  پردیس خودگردان را تکمیل و اسکن و بارگذاری نمایند .

اسکن مدارک لازم جهت ثبت نام اینترنتی : 

فرمهای ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع دکتری تخصصی(Ph.D) دوره روزانه و پردیس خودگردان دانشگاه ۱۳۹۷

فرمهای ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری تخصصی(Ph.D):     دوره روزانه

-فرم درخواست نامنویسی      

- فرم اطلاعات عمومی              

-فرم تعهد نامه عام                   

 

فرمهای ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری تخصصی(Ph.D):     پردیس خودگردان

 -فرم درخواست نامنویسی      

- فرم اطلاعات عمومی              

-فرم تعهد نامه عام                   

 

فرم های مشترک پذیرفته شدگان دکتری تخصصی (Ph.D) روزانه و پردیس خودگردان

-فرم تعهد نامه عدم اشتغال به کار (اختصاصی غیر شاغلین)         

- فرم تعهد نامه ارائه مرخصی بدون حقوق/ ماموریت آموزشی (اختصاصی شاغلین)              

-فرم هیات مرکزی گزینش                  خوانا تکمیل گردد.

-فرم مرکز معاینه و مشاوره دانشجو             هنگام ثبت نام حضوری با مراجعه به باجه مشاوره سلامت روان تکمیل گردد.  

-فرم و نامه درخواست تاییدیه تحصیلی                      فرم درخواست تکمیل و به همراه نامه بصورت پستی به دانشگاه مقطع قبلی ارسال و رسید پستی اسکن و اصل رسید هنگام ثبت نام حضوری تحویل گردد.

- عکس جدید

- تمام صفحات شناسنامه

- کارت ملی هوشمند

- دانشنامه و ريز نمرات كارشناسي ارشد يا دكتري حرفه‌اي ( در مورد دانشجویان ترم آخر که تا ۹۷/۶/۳۱ فارغ التحصیل می شوند  تسویه حساب مقطع کارشناسی ارشد و فرم ترم آخر جهت شرکت در آزمون دكتري تخصصي Ph.D

- كپي مدرك نشان دهنده وضعيت نظام وظيفه و یا کارت پايان خدمت يا معافيت از خدمت نظام وظيفه به صورت کارت هوشمند یا گواهی تعویض از مرکز پلیس+۱۰ ( درصورت داشتن کارت قدیمی ) ( در مورد دانشجویانی که در مقطع کارشناسی ارشد از معافیت تحصیلی استفاده نموده اند ارائه فرم لغو معافیت تحصیلی

- مدرک زبان( با شرایط مندرج در مدارک مورد نیاز ثبت نام حضوری)

- موافقت‌نامه بدون قيد و شرط براي ادامه تحصيل شاغلین و مربیان رسمی از بالاترين مقام مسئول اداري

- حكم استخدام رسمي قطعي (جهت استفاده كنندگان از سهميه مازاد مربيان رسمي)

- مدارک نشان دهنده وضعیت سهمیه، جهت استفاده‌کنندگان از سهمیه رزمندگان، ايثارگران، همسر و فرزند شاهد، آزاده، همسر و فرزند آزاده، جانبازان، فرزند و همسر جانباز، فرزند و همسر مفقودالاثر. (کارت رزمندگی یا ایثارگری، نامه ستاد شاهد و ...)

- گواهي عدم بدهي به صندوق رفاه دانشجويان وزارت متبوع( فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي از ارائه مدرک مذکور معاف     مي باشند.)

 

 • جهت ثبت نام اینترنتی اینجا را کلیک نمایید(لازم به ذکر است پس از درج کدملی لطفا به شماره دانشجویی که سمت راست صفحه درج می گردد دقت فرمایید و قبل از آپلود بر روی همه برگها نوشته شود)

 

 • مرحله دوم :( ثبت نام حضوری):

مدارك مورد نياز جهت ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان:

۱- شش قطعه عكس ۴×۳ پشت نویسی شده

۲- اصل و كپي شناسنامه (۲ سري از تمام صفحات)

۳- اصل و كپي كارت ملي

۴- اصل و كپي دانشنامه و ريز نمرات كارشناسي ارشد يا دكتري حرفه‌اي كه نشان‌دهنده فراغت از تحصيل باشد. لازم به ذكر است دانشجويان ترم آخر نيز مي‌بايست مداركي كه نشان دهنده فراغت از تحصيل تا تاريخ ۹۷/۶/۳۱ باشد ارائه نمايند .(ارائه تسویه حساب مقطع کارشناسی ارشد و فرم ترم آخر جهت شرکت در آزمون دكتري تخصصي Ph.D جهت ثبت نام الزامی می باشد و عدم ارائه مستندی مبنی بر فراغت از تحصیل دانشجو منجر به لغو ثبت نام ایشان خواهد گردید.

۵- اصل و كپي مدرك نشان دهنده وضعيت نظام وظيفه و یا کارت پايان خدمت يا معافيت از خدمت نظام وظيفه به صورت کارت هوشمند یا گواهی تعویض از مرکز پلیس+۱۰ ( درصورت داشتن کارت قدیمی ) ( در مورد دانشجویانی که در مقطع کارشناسی ارشد از معافیت تحصیلی استفاده نموده اند ارائه فرم لغو معافیت تحصیلی الزامی می باشد.

۶- اصل و كپي مدرك زبان:

MHLE   حداقل نمره ۵۰ (نمرات ۴۵ تا ۴۹ به صورت مشروط)

MSRT (MCHE سابق) حداقل نمره ۵۰ و یا ۴۷۵ (نمرات ۴۵ تا ۴۹ و یا ۴۵۵ تا ۴۷۴ به صورت مشروط)

TOEFL حداقل نمره ۴۸۰ (شامل تافل های خارج از کشور و آزمون های تافل مؤسسه ETS که به دو صورت PBT و iBT و تحت نظر سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود. نمرات ۴۳۲ لغایت ۴۷۹ به صورت مشروط)

TOLIMO حداقل نمره ۴۸۰ (نمرات ۴۳۲ لغایت ۴۷۹ به صورت مشروط)

IELTS حداقل نمره ۵ (مدرک آکادمیک) (نمرات ۵/۴ تا ۹/۴ به صورت مشروط)

MELAB حداقل نمره ۷۰(نمرات ۶۳ لغایت ۶۹ به صورت مشروط)

مدارک زبان از تاريخ ۹۴/۱۱/۲۰ (۹/فوریه/۲۰۱۶) تا تاریخ ۹۶/۱۲/۲۰ (۱۱/ مارس/۲۰۱۸)  باشد.

 

تذکر: مدارک مربوط به آزمون‌های زبان MHLE مورخ ۹۷/۱/۳۱ و ۹۷/۳/۳۱ (دو نوبت ارفاقی) نیز قابل قبول می‌باشند.

تبصره: برای قبول‌شدگان دوره دکتری پژوهشی طبق تبصره بند ۷-۵ آئین‌نامه دکتری پژوهشی مصوب پنجاه و هشتمین جلسه شورای عالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی کشور مورخ ۱۳۹۳/۱۰/۱۴ ثبت نام با نمره زبان مشروط غیر قابل قبول می‌باشد.

کسانی که به صورت مشروط در نمره زبان پذیرفته شده‌اند باید تا قبل از امتحان جامع نسبت به کسب حدنصاب نمره قبولی و ارائه به دانشگاه اقدام نمایند.

۷- موافقت‌نامه بدون قيد و شرط براي ادامه تحصيل شاغلین و مربیان رسمی از بالاترين مقام مسئول اداري و ارائه ماموریت آموزشی و یا گواهي مرخصي بدون حقوق ساليانه  

۸- حكم استخدام رسمي قطعي (جهت استفاده كنندگان از سهميه مازاد مربيان رسمي).

۹- مدارک نشان دهنده وضعیت سهمیه، جهت استفاده‌کنندگان از سهمیه رزمندگان، ايثارگران، همسر و فرزند شاهد، آزاده، همسر و فرزند آزاده، جانبازان، فرزند و همسر جانباز، فرزند و همسر مفقودالاثر. (کارت رزمندگی یا ایثارگری، نامه ستاد شاهد و ...).

۱۰- گواهي عدم بدهي به صندوق رفاه دانشجويان وزارت متبوع( فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي از ارائه مدرک مذکور معاف مي باشند.)

 

 

۱۱- تحویل فرمهای تکمیل شده(قرار داده شده در قسمت فرمها) در روز ثبت نام حضوری شامل:

   فرم درخواست نامنویسی :   ۲ سری

 - فرم اطلاعات عمومی :        ۳ سری

- فرم تعهد نامه عام:                ۱  سری

-  فرم تعهد نامه عدم اشتغال به کار (اختصاصی غیر شاغلین):        ۱  سری

- فرم تعهد نامه ارائه مرخصی بدون حقوق/ ماموریت آموزشی (اختصاصی شاغلین):        ۱  سری

- فرم هیات مرکزی گزینش:       ۲  سری  خوانا و پشت و رو 

 

۱۲- همراه داشتن پرینت فرم سلامت روان در روز ثبت نام حضوری که پس از مراجعه دانشجو به باجه مشاوره مستقر در معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و تایید و امضاء تحویل خواهد شد.

۱۳- ارائه رسید پستی ارسال درخواست تاییدیه تحصیلی و نامه مدیر تحصیلات تکمیلی این دانشگاه به دانشگاه مقطع قبلی

۱۴-  از تمامی پذیرفته شدگان آزمون دوره دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری پژوهشی که سند تعهد محضری به محل اشتغال خود ندارند و یا بورسیه وزارت متبوع و سازمانهای دیگر نیستند (به غیر از دانشگاه‌های شهریه پرداز و آزاد اسلامی) به میزان یک برابر تحصیل تعهد محضری اخذ می­شود.( در روز ثبت نام حضوری با مراجعه به باجه امور حقوقی دانشگاه)

تبصره ۱-  مستخدمان رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مؤسسات تابعه و دانشگاه­ها و دانشکده­های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور، تعهدات خاص استخدامی به واحدهای مربوطه خواهند سپرد.

تبصره ۲- مستخدمان رسمی سایر وزارت­خانه­ها، مؤسسات و شرکت­های دولتی و وابسته به دولت، چنان­چه     هزینه های تحصیلی ایشان توسط دستگاه مربوطه تقبل و به دانشگاه پذیرنده دانشجو پرداخت گردد، از سپردن تعهد عام معاف خواهند بود.

 

 

 

ثبت نام حضوری و تحویل اصل مدارک ثبت نامی، (طبق جدول زمانبندی هر رشته  در ذیل آمده است)

حضور دانشجویان هر رشته در موعد مقرر جدول ذیل الزامی می باشد.

 

ردیف

رشته تحصیلی

زمان ثبت نام

۱

انگل شناسی، باکتری شناسی، طب ایرانی، علوم تشریحی، فیزیک پزشکی، فیزیولوژی، آموزش پزشکی، سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی،

۹۷/۷/۷

۲

اعضاء مصنوعی، بهداشت باروری، پرستاری، سلامت در بلایا و فوریتها، کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی، مدیریت خدمات بهداشتی درمانی، علوم تغذیه، مهندسی پزشکی بیوالکتریک.

۹۷/۷/۸

۳

بیوشیمی بالینی، بیوتکنولوژی داروئی، داروسازی بالینی، فارماسیوتیکس، فارماکوگنوزی، نانوفناوری داروئی، آموزش بهداشت، آمار زیستی، بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای، دکتری تخصصی پژوهشی،

۹۷/۷/۹